PRO NAŠE OBCHODNÍ PARTNERY NABÍZÍME ZAŘÍZENÍ UMOŽŇUJÍCÍ PROFESIONÁLNÍ SERVÍROVÁNÍ PRODUKTŮ PURENA.

SKLENĚNÝ DŽBÁN PURENA 2 L

dzbanek

Džbán z tlustého skla s gravírovaným logem a ryskami pro ředění 100% šťáv, nektarů a nápojů. Lze umývat v myčce.

SNÍDAŇOVÝ DISPENSER PURENA 10 L

Dispenser, umožňující chlazení ledem. Objem 10 l. Rysky k ředění koncentrátů 100% šťáv, nektarů a nápojů.

NEREZOVÁ VÁRNICE K PODÁVÁNÍ ČAJE 10 L

Warnik

Plášť i nádoba z nerezové oceli, ukazatel množství nápoje, termostat, maximální teplota do 100°C, Světelná signalizace nutnosti čištění od vodního kamene.

K dispozici je rovněž várnice o objemu 20 L.

ODMĚRKA 5 L

miarka1

Plastová odměrka z PP, objem  5-6  l, vhodná pro kontakt s potravinami. Nerozbitná – usnadňuje ředění koncentrátů s vodou v doporučeném poměru..

DISPENSER / VÍŘIČ CAPRI 2M 2×10 l

capri_2M_vol2

Automatický dispenser s chlazením.. Objem zásobníků 2 x 10 l. Rysky na ředění. Jednoduchá montáž a demontáž zásobníků. Spolehlivé a osvědčené zařízení. Systém míchacích lopatek. Neodkapávající nerezové kohoutky. Rychlé chlazení, řízené termostatem. Použité materiály: nerezová ocel, ABS plast a polykarbonát. Hmotnost: 22 kg. Rozměry: š27 x d40 x v68 cm.

DISPENSER / VÍŘIČ  CAPRI 3M 3×10 l

capri_3M_vol2

Automatický dispenser s chlazením. Objem zásobníků 3 x 10 l. Rysky na ředění. Jednoduchá montáž a demontáž zásobníků. Spolehlivé a osvědčené zařízení. Systém míchacích lopatek. Neodkapávající nerezové kohoutky. Rychlé chlazení, řízené termostatem. Použité materiály: nerezová ocel, ABS plast a polykarbonát. Hmotnost: 34 kg. Rozměry: š56 x d40 x v68 cm.

DISPENSER / VÍŘIČ  COLDREAM 2M 2×12 l

dysp_capri1_vol3

Automatický dispenser s chlazením. Objem zásobníků 2 x 12 l l. Rysky na ředění. Jednoduchá montáž a demontáž zásobníků. Spolehlivé a osvědčené zařízení. Systém míchacích lopatek. Neodkapávající nerezové kohoutky. Superrychlé chlazení, řízené termostatem. Použité materiály: nerezová ocel, ABS plast a polykarbonát. Hmotnost: 28 kg. Rozměry: š40 x d43 x v71 cm.

DISPENSER / VÍŘÍČ  COLDREAM 3M 3×12 l

dysp_capri2_vol2

Automatický dispenser s chlazením. Objem zásobníků 3 x 12 l. Rysky na ředění. Jednoduchá montáž a demontáž zásobníků. Spolehlivé a osvědčené zařízení. Systém míchacích lopatek. Neodkapávající nerezové kohoutky. Superrychlé chlazení, řízené termostatem. Použité materiály: nerezová ocel, ABS plast a polykarbonát. Hmotnost: 38 kg. Rozměry: š60 x d43 x v71 cm.

DISPENSER / VÍŘIČ  MEGA 1M 1×25 l

mega_1M

Automatický dispenser s chlazením. Objem zásobníků 1 x 25 l. Rysky na ředění. Jednoduchá montáž a demontáž zásobníků. Spolehlivé a osvědčené zařízení. Systém míchacích lopatek. Neodkapávající nerezové kohoutky. Superrychlé chlazení, řízené termostatem. Použité materiály: nerezová ocel, ABS plast a polykarbonát. Hmotnost: 28 kg. Rozměry: š40 x d41 x v66 cm.

 DISPENSER / VÍŘIČ  MEGA 2M 2×25 l

mega2M_2

Automatický dispenser s chlazením. Objem zásobníků 2 x 25 l. Rysky na ředění. Jednoduchá montáž a demontáž zásobníků. Spolehlivé a osvědčené zařízení. Systém míchacích lopatek. Neodkapávající nerezové kohoutky. Superrychlé chlazení, řízené termostatem. Použité materiály: nerezová ocel, ABS plast a polykarbonát. Hmotnost: 48 kg. Rozměry: š80 x d41 x v66 cm.

 

 

Všechny tyto díly a zařízení jsou schváleny pro styk s potravinami v souladu se zákonnými požadavky a jsou certifikovány v Evropské unii. Nabízíme příznivé ceny zařízení, a pro naše obchodní partnery atraktivní podmínky financování dohodou.

Záruka pro automatické zařízení 12 nebo 18 měsíců, servis do 48h.