HOME

admin no comments

 

                   PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ NÁPOJŮ PRO HORECA / FOODSERVIS 

Fotolia_50813205_XXL_purena31

100% šťávy, nektary a nápoje určené zejména pro segment HORECA pod značkou PURENA vám nabízíme v koncentrované podobě. Znamená to, že ovocná šťáva vylisovaná z ovoce je odpařením zbavena cca. 4/5 vody, čímž vzniká ovocný koncentrát. Zředěním koncentrátu s vodou vracíme právě toto odpařené množství vody zpět, čímž získáme ovocnou šťávu v podobné kvalitě, jakou měla po vylisování z ovoce. Naše koncentráty jsou určeny k přímému ředění s vodou a to právě před použitím pro hotelovou snídani, coffebreak, pro pitný režim našich dětí, seniorů atd. Naše nabídka se neskládá pouze z koncentrátů 100%% šťáv, nektarů a nápojů, ale nabízíme rovněž servis a profesionální řešení způsobu servírování hotových produktů po naředění. Jedná se o premixové řešení pod značkou Purena, což jsou skleněné džbány, odměrky, manuální i elektrické dávkovače, automatické vířiče. Zároveň nabízíme postmixové řešení servírování nápojů pod značkou PUREMIX. Hlavním úkolem všech těchto zařízení je usnadnit přípravu a servírování šťáv, nektarů a nápojů z našich koncentrátů dle vašich potřeb.


Klíčovým benefitem našich produktů Purena a Puremix jsou PRÉMIOVÁ KVALITA za DISKONTNÍ CENY ! 

U NAŠICH PRODUKTŮ GARANTUJEME TU NEJVYŠŠÍ KVALITU BEZ POUŽITÍ KONZERVAČNÍCH LÁTEK, UMĚLÝCH SLADIDEL, UMĚLÝCH BARVIV A AROMAT.

To že nemusíme používat konzervanty nám umožňuje moderní technologie balení v 1 kg sáčcích, vyrobených z Doypack folie. Balení probíhá v aseptické komoře a je doplněno lehkou pasterizací. Záruční lhůta je 12 měsíců od data výroby. Distribuce a balení koncentrovaných šťáv má značnou výhodu proti balení v kartonech nebo v láhvích. Odbouráváme tímto problémy počínaje skladováním, manipulací, značnou hmotností, množstvím obalů, jejich odpadů a konče cenou za 1 litr. Při použití stejných a mnohdy lepších surovin se díky zkrácení dodavatelského řetězce dostáváme na diskontní ceny při zachování té nejvyšší kvality. Znamená to, že ovocný koncentrát se od výrobce třeba v Brazílii dostane k vám mnohem kratší a levnější cestou, než je tradiční nákup v supermarketech nebo ve velkoskladech.

ZVEME VÁS TÍMTO KE ZHLÉDNUTÍ NAŠÍ NABÍDKY